מפסקי תאורה

מגוון פתרונות תאורה מתקדמים, לפי הצרכים שלך, שישדרגו לך את הבית בנגיעה אחת.

STONE COLECCTION

משטח יוקרתי ותחושת סיפוק של מגע. סדרת האבן    הופכת את הסביבה למיוחדת עוד יותר.

GLASS COLECTION

שקיפות, הרמוניה, ברק ובהירות. שלמות מגע הזכוכית משלים למוצר ייחודי.

TECH COLECCTION

חומרים קלים ועמידים, נעימים למגע ודיסקרטים בצורה, משלימים באופן מיוחד את הסביבה המודרנית.

SENSE COLECTION

אלגנטי, עדין ונקי. בהשראת צורות הטבע, הוא משלב את העיצוב המעודן עם הפשטות של תנועת הקווים והיופי שבמגע.

חשמל חכם

מפסקי בקרת אקלים ודוד

חשמל חכם

להתרגש כל בוקר מחדש כשהתריס נפתח מעצמו וקרני השמש שוטפות את הבית. המוסיקה שאתם כל כך אוהבים מתנגנת ברקע. השליטה שלכם בבית על כל מכשירי החשמל מעולם לא הייתה קלה יותר, כל מערכות הבית בכף ידכם. אפשר להתחיל את היום.

מוזיקה

להתרגש בכל יום מסאונד שלא הכרתם. תשלטו במצב הרוח שלכם – תמשיכו את השיר שעצרתם בבוקר או תבחרו פלייליסט חדש. מוסיקה איכותית בדיוק לפי הטעם שלכם תלווה אתכם בכל רגע ביום, בכל מקום בבית והכל ממרכז בקרה חכם אחד.

קולנוע ביתי

ליהנות מסרט מצחיק, רומנטי או דרמטי. סדרה חדשה שהתמכרתם אליה, או זאת שעומדת להסתיים, מה שלא תבחרו – סגנון השליטה על איכות הצפייה מעולם לא היה נוחה יותר. דמיינו איך בלחיצה אחת מערכת הקולנוע הביתי מתחילה לפעול, המזגן מכוון את עצמו לטמפרטורה האהובה עליכם, האורות מעומעמים וכל מה שאתם צריכים זה להכין פופקורן או למזוג כוס יין. החווייה מתחילה עכשיו.

ממשקי משתמש

הכל בקליק. מוסיקה, טלוויזיה, תריסים, מיזוג, תאורה, וילונות, שעון שבת, דוד שמש, מערכות תקשורת ואבטחה ועוד ועוד – על כל אלה ועוד ניתן לשלוט בעזרת אפליקציית מדיה-טק – מערכת טכנולוגית חכמה המאפשרת ליהנות מחוויה הכוללת שליטה ובקרה. המערכת מותאמת לכל לקוח באופן אישי, נוחה פשוטה לשימוש ומתאימה לכל גיל שתקח אתכם לעולם פשוט חכם.