מפסקי בקרת אקלים ודוד

תשלטו מרחוק, תכננו לכם את הזמנים, חסכו באנרגיה מיותרת, ותהנו מכל העולמות בלחיצת כפתור.

בקרת אקלים

אתם קובעים את הטמפרטורה של הבית שלכם מכל מקום, בכל זמן. תכנון זמנים לפי איזורים שונים בדרך שלכם, יכולות השליטה שלך מעולם לא היו מועילות יותר.

דוד

תשלטו מרחוק, תתכננו את הזמנים המתאימים לכם, כך שלא תשכח אף פעם את הדוד שלכם. חסכו באנרגיה מיותרת, ותהנו מכל העולמות.

מפסק ראשי -
מאסטר on \ off

צרו לעצמכם את תרחיש הכניסה שלכם בדיוק כמו שאתם אוהבים, או כבו את כל הבית בלחיצת כפתור אחת. כל השליטה שלכם על הבית היא במתג אחד.

חשמל חכם

מפסקי תאורה

חשמל חכם

מפסקי תריסים

חשמל חכם

להתרגש כל בוקר מחדש כשהתריס נפתח מעצמו וקרני השמש שוטפות את הבית. המוסיקה שאתם כל כך אוהבים מתנגנת ברקע. השליטה שלכם בבית על כל מכשירי החשמל מעולם לא הייתה קלה יותר, כל מערכות הבית בכף ידכם. אפשר להתחיל את היום.

מוזיקה

להתרגש בכל יום מסאונד שלא הכרתם. תשלטו במצב הרוח שלכם – תמשיכו את השיר שעצרתם בבוקר או תבחרו פלייליסט חדש. מוסיקה איכותית בדיוק לפי הטעם שלכם תלווה אתכם בכל רגע ביום, בכל מקום בבית והכל ממרכז בקרה חכם אחד.

קולנוע ביתי

ליהנות מסרט מצחיק, רומנטי או דרמטי. סדרה חדשה שהתמכרתם אליה, או זאת שעומדת להסתיים, מה שלא תבחרו – סגנון השליטה על איכות הצפייה מעולם לא היה נוחה יותר. דמיינו איך בלחיצה אחת מערכת הקולנוע הביתי מתחילה לפעול, המזגן מכוון את עצמו לטמפרטורה האהובה עליכם, האורות מעומעמים וכל מה שאתם צריכים זה להכין פופקורן או למזוג כוס יין. החווייה מתחילה עכשיו.

ממשקי משתמש

הכל בקליק. מוסיקה, טלוויזיה, תריסים, מיזוג, תאורה, וילונות, שעון שבת, דוד שמש, מערכות תקשורת ואבטחה ועוד ועוד – על כל אלה ועוד ניתן לשלוט בעזרת אפליקציית מדיה-טק – מערכת טכנולוגית חכמה המאפשרת ליהנות מחוויה הכוללת שליטה ובקרה. המערכת מותאמת לכל לקוח באופן אישי, נוחה פשוטה לשימוש ומתאימה לכל גיל שתקח אתכם לעולם פשוט חכם.