ממשקי משתמש

בקרים

המוח, האיכות והשליטה מאחורי הבית החכם. הבקרים כיום הם הכלי המתוחכם ביותר, שידע לזהות את ההעדפות שלכם, לעזור לכם להתקדם ולעולם לכם להיות פשוט יותר, מתאים לכם, וחכם הרבה יותר.

אפליקציה

בעזרת אפליקציה ידידותית, נוחה לשימוש, שתרכז לכם על כל מסך שתבחרו את השליטה על כל חלקי הבית, תוכלו להיות בבקרה תמיד על מה שקורה בעולם שלכם. ניתנת לשינוי, לומדת אתכם, במרחק נגיעה בלבד, אתם שולטים ובטוחים בכל מה שהכי קרוב אליכם.

שלטים חכמים

השלטים של היום אלו לא השלטים של פעם. בעזרת סדרת השלטים החכמים, תוכלו לחבר את כל מערכות הבית החכם שלכם למקום אחד, בעזרתו תוכלו לשלוט מכל מקום בבית ולהנות מחווית הבקרה האולטימטיבית והמתקדמת כיום.

מסכי נגיעה

כולנו מחוברים כל היום לטלפון שלנו או לטאבלט שיושב אצלנו בבית, אז למה כבר לא להפיק מזה תועלת? היום כל מסך הופך להיות יחידת השליטה שלך, ממנו תוכל להחליט על האור, לכוון את המזגן, להדליק את הדוד או לשמוע מוזיקה לבחירתך, חווית הבית החכם מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

חשמל חכם

להתרגש כל בוקר מחדש כשהתריס נפתח מעצמו וקרני השמש שוטפות את הבית. המוסיקה שאתם כל כך אוהבים מתנגנת ברקע. השליטה שלכם בבית על כל מכשירי החשמל מעולם לא הייתה קלה יותר, כל מערכות הבית בכף ידכם. אפשר להתחיל את היום.

מוזיקה

להתרגש בכל יום מסאונד שלא הכרתם. תשלטו במצב הרוח שלכם – תמשיכו את השיר שעצרתם בבוקר או תבחרו פלייליסט חדש. מוסיקה איכותית בדיוק לפי הטעם שלכם תלווה אתכם בכל רגע ביום, בכל מקום בבית והכל ממרכז בקרה חכם אחד.

קולנוע ביתי

ליהנות מסרט מצחיק, רומנטי או דרמטי. סדרה חדשה שהתמכרתם אליה, או זאת שעומדת להסתיים, מה שלא תבחרו – סגנון השליטה על איכות הצפייה מעולם לא היה נוחה יותר. דמיינו איך בלחיצה אחת מערכת הקולנוע הביתי מתחילה לפעול, המזגן מכוון את עצמו לטמפרטורה האהובה עליכם, האורות מעומעמים וכל מה שאתם צריכים זה להכין פופקורן או למזוג כוס יין. החווייה מתחילה עכשיו.

ממשקי משתמש

הכל בקליק. מוסיקה, טלוויזיה, תריסים, מיזוג, תאורה, וילונות, שעון שבת, דוד שמש, מערכות תקשורת ואבטחה ועוד ועוד – על כל אלה ועוד ניתן לשלוט בעזרת אפליקציית מדיה-טק – מערכת טכנולוגית חכמה המאפשרת ליהנות מחוויה הכוללת שליטה ובקרה. המערכת מותאמת לכל לקוח באופן אישי, נוחה פשוטה לשימוש ומתאימה לכל גיל שתקח אתכם לעולם פשוט חכם.