מוזיקה בכל הבית

מרכזיות

אודיו 125 IP AUDIO

תהנו מחווית פיזור ובקרת המוזיקה של מרכזיית האודיו IPA – 50, עם יותר כוח, יותר עוצמה.

מרכזיות

אודיו 50 IP AUDIO

גלו את מרכזית האודיו, שמשלבת הגברה איכותית, פיזור נכון של המוזיקה, ומזרים מידע, שמרכיבים את המוצר השלם שאתם צריכים לבית מתקדם ואיכותי.

הקודם
הבא
yama

רסיברים

הרכז של המערכת שלך, זה שיכוון את הצלילים הטובים ביותר, וייתן את התמונה הטובה ביותר. וכשהרכז שלך הוא הטוב ביותר, כל המערכת תהיה טובה יותר. אנחנו לא מתפשרים על המוצרים שלנו בכדי לספק לכם את חוויית השמע הטובה ביותר שאפשר להציע.

רמקולים

יש דברים בחיים שלא מתפשרים עליהם, איכות המוזיקה זה אחד מהם. עם מגוון מותגים בינלאומיים של רמקולים באיכות ללא פשרות, בשילוב הנסיון והידע שלנו, נתאים לכם את מערכת הרמקולים המושלמת לכם.

מרמקולים שקועים לקיר, סאונדברים, רמקולים עומדים ועד רמקולים לתנאי חוץ, נדאג שחווית השמע שלכם בבית, תהיה לא פחות ממושלמת.

2018-mac-mini-power-button-callout

סטרימרים

אלפי סרטים, מוזיקה לא מוגבלת ותכני בידור לפי בחירתך, באיכות הטובה ביותר. מזרים המדיה הפך להיות חיוני בכל סלון עדכני, התקדמו לעולם עם אפשרויות לא מוגבלות.

תרחישי מוזיקה

שיר מרים בבוקר, רגוע בצהריים, ומוזיקת ריקודים בערב. צרו לעצמכם את רשימות המוזיקה שאתם מעדיפים, ותקבעו מתי היא תושמע. אתם שולטים, המוזיקה כבר תעשה את שלה. 

app

חשמל חכם

להתרגש כל בוקר מחדש כשהתריס נפתח מעצמו וקרני השמש שוטפות את הבית. המוסיקה שאתם כל כך אוהבים מתנגנת ברקע. השליטה שלכם בבית על כל מכשירי החשמל מעולם לא הייתה קלה יותר, כל מערכות הבית בכף ידכם. אפשר להתחיל את היום.

מוזיקה

להתרגש בכל יום מסאונד שלא הכרתם. תשלטו במצב הרוח שלכם – תמשיכו את השיר שעצרתם בבוקר או תבחרו פלייליסט חדש. מוסיקה איכותית בדיוק לפי הטעם שלכם תלווה אתכם בכל רגע ביום, בכל מקום בבית והכל ממרכז בקרה חכם אחד.

קולנוע ביתי

ליהנות מסרט מצחיק, רומנטי או דרמטי. סדרה חדשה שהתמכרתם אליה, או זאת שעומדת להסתיים, מה שלא תבחרו – סגנון השליטה על איכות הצפייה מעולם לא היה נוחה יותר. דמיינו איך בלחיצה אחת מערכת הקולנוע הביתי מתחילה לפעול, המזגן מכוון את עצמו לטמפרטורה האהובה עליכם, האורות מעומעמים וכל מה שאתם צריכים זה להכין פופקורן או למזוג כוס יין. החווייה מתחילה עכשיו.

ממשקי משתמש

הכל בקליק. מוסיקה, טלוויזיה, תריסים, מיזוג, תאורה, וילונות, שעון שבת, דוד שמש, מערכות תקשורת ואבטחה ועוד ועוד – על כל אלה ועוד ניתן לשלוט בעזרת אפליקציית מדיה-טק – מערכת טכנולוגית חכמה המאפשרת ליהנות מחוויה הכוללת שליטה ובקרה. המערכת מותאמת לכל לקוח באופן אישי, נוחה פשוטה לשימוש ומתאימה לכל גיל שתקח אתכם לעולם פשוט חכם.