אודות

סאונד נפלא, איכות צפייה נהדרת, אבטחה מבוקרת, תאורה נשלטת - הבית שלכם מתעורר לחיים חדשים במגע. בחברת מדיה טק אנחנו גאים להוביל את פתרונות הבית החכם בישראל ויודעים להתאים לכל לקוח את המערכת שמאפיינת את אורח החיים שלו - ליצירת חוויית בית חכם מושלמת.

כאשר נוסדה בשנת 2007, פיתוח, ידע וקידמה היו הערכים ששמה לה החברה כנגד עיניה. היום, לאחר שנים בתחום הבית החכם, לחברה התמחות ונסיון בייעוץ, תכנון והקמת בתים חכמים בכל הרמות. בידינו הפתרון להפוך כל חלל לחכם, לשדרג כל פרויקט קיים או עתידי, תוך התחשבות בשאיפות הלקוח, ועמידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר טכנולוגית ועיצובית. כל זה על ידי צוות מנוסה, שירותי ואמין, אשר יביא אותך ביחד איתנו לעתיד פשוט, חכם.

להתרשם ממרכז מבקרים

לראות את המערכת שלנו פועלת ולהתרגש מהפוטנציאל אליו אפשר להגיע. אנחנו גאים להזמין אתכם לבוא ולהתרשם מכל מה שיש למערכת המתקדמת שלנו להציע, במתחם לחדשנות אדריכלית.

רחוב הלח"י 29 בני ברק

שם מחכות מגוון מערכות שיתנו לכם טעימה מעולם חדש ומתקדם.
ulam

חשמל חכם

להתרגש כל בוקר מחדש כשהתריס נפתח מעצמו וקרני השמש שוטפות את הבית. המוסיקה שאתם כל כך אוהבים מתנגנת ברקע. השליטה שלכם בבית על כל מכשירי החשמל מעולם לא הייתה קלה יותר, כל מערכות הבית בכף ידכם. אפשר להתחיל את היום.

מוזיקה

להתרגש בכל יום מסאונד שלא הכרתם. תשלטו במצב הרוח שלכם – תמשיכו את השיר שעצרתם בבוקר או תבחרו פלייליסט חדש. מוסיקה איכותית בדיוק לפי הטעם שלכם תלווה אתכם בכל רגע ביום, בכל מקום בבית והכל ממרכז בקרה חכם אחד.

קולנוע ביתי

ליהנות מסרט מצחיק, רומנטי או דרמטי. סדרה חדשה שהתמכרתם אליה, או זאת שעומדת להסתיים, מה שלא תבחרו – סגנון השליטה על איכות הצפייה מעולם לא היה נוחה יותר. דמיינו איך בלחיצה אחת מערכת הקולנוע הביתי מתחילה לפעול, המזגן מכוון את עצמו לטמפרטורה האהובה עליכם, האורות מעומעמים וכל מה שאתם צריכים זה להכין פופקורן או למזוג כוס יין. החווייה מתחילה עכשיו.

ממשקי משתמש

הכל בקליק. מוסיקה, טלוויזיה, תריסים, מיזוג, תאורה, וילונות, שעון שבת, דוד שמש, מערכות תקשורת ואבטחה ועוד ועוד – על כל אלה ועוד ניתן לשלוט בעזרת אפליקציית מדיה-טק – מערכת טכנולוגית חכמה המאפשרת ליהנות מחוויה הכוללת שליטה ובקרה. המערכת מותאמת לכל לקוח באופן אישי, נוחה פשוטה לשימוש ומתאימה לכל גיל שתקח אתכם לעולם פשוט חכם.